Yasal Uyarı, Gizlilik ve İptal-İade Politikası

YASAL UYARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI
*Bu web sitesi, bebeklerin daha rahat ve huzurlu uyku uyuyabilmesine yönelik olarak, danışmanların deneyimlerini paylaşması, uyku düzeni ve uyku eğitimi konusunda ailelerin bilgilendirilmesi ve ücretli olarak bebeklere özgü “Uyku Eğitim Planı” oluşturulması ve takibi amacıyla kurulmuştur.

*İş bu web sitesinin içeriği Uyku Danışmanı tarafından oluşturulmuş olup, site içeriği ile bebeklerin uyku düzeni konusunda ailelerin ücretsiz olarak genel nitelikte bilgilendirilmesinin, eğitim bilgileri ve deneyimlerin paylaşılmasının yanı sıra, danışmanımızla iletişime geçilerek ücretli olarak bireysel “Uyku Eğitim Planı” oluşturulması ve takibi hedeflenmektedir.

*İş bu web sitesi ve danışman tarafından hazırlanan bireysel uyku eğitim planlarının içeriği ile bebeklerin ve dolayısıyla ailelerin, kesintisiz, daha rahat ve huzurlu bir uyku uyuyabilmeleri amaçlanmıştır. Bireysel danışmanlık hizmeti verilen bebeğin uyku saatlerinin iyileştirilmesi, bağımsız uyku beceresinin geliştirilmesi hedeflenir, ancak her bebek kendine özel olduğundan danışmanlık sonunda ulaşılacak sonuçlar da her bebekte farklılık gösterir. Danışman, eğitimin gidişatına göre gerekli görmesi durumunda herhangi bir ek ücret talebi olmaksızın takip süresini uzatabilir.

*Yine bu web sitesinde ve danışman tarafından hazırlanan bireysel uyku eğitim planlarında yer alan içerikler doktorlar tarafından oluşturulmadığından tıbbi nitelikte değildir. Dolayısıyla bebeklerde hastalık teşhisi, tanı konulması ve tedavi edilmesi gibi uygulamalar kesinlikle bulunmamaktadır.

*Bu web sitesinde ve danışman tarafından hazırlanan bireysel uyku eğitim planlarında yer alan her türlü yazı, makale, soru, cevap, doküman, fotoğraf, ses, video, görsel ve etkinlik takvimleri dahil olmak üzere her türlü içeriğin önceden yazılı izin alınmaksızın herhangi bir ortamda basılması, yayımlanması, basılmak ya da yayımlanmak üzere yeniden yazılması, herhangi bir şekilde çoğaltılması, doğrudan ya da dolaylı olarak dağıtılması kesinlikle yasak olup, işbu web sitesi sahibinin bu konuda her türlü yasal hakları saklıdır.

*Üyelik oluştururken paylaşacağınız size ve bebeğinize ait kişisel verileriniz sadece uyku danışmanlığı aldığınız süre boyunca ve bu amaçla sınırlı olarak kullanılacak, bu süre zarfında Türkiye’deki güvenli sunucularda saklanacak ve danışmanlık ilişkisinin son bulmasının ardından yasal saklama sürelerine uygun olarak silinecektir. Üyeliği oluşturmakla siz ve bebeğiniz hakkında paylaşacağınız kişisel verilerinizin açıklandığı şekilde işlenmesine rıza vermektesiniz.

*Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen açıklamaları ve bu açıklamalara aykırı davranışlarla oluşabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.


İADE, ERTELEME VE İPTAL POLİTİKASI
*Ailelerin danışmanlık programına karar vermesi durumunda, danışmanlarımızla iletişime geçerek belirtilen banka hesabına ödeme yapmaları gerekmektedir. Ödemenin yapılmasıyla birlikte danışmanlık hizmeti başlamış sayılmaktadır.

*E-faturanın hazırlanıp danışana e-mail olarak gönderilmesinden itibaren 7 gün içerisinde, bireysel uyku eğitim planı aileye gönderilmediği müddetçe, danışanların danışmanlık hizmetinden vazgeçme ve ödemiş oldukları ücretin iadesini isteme hakları saklıdır.

*Danışmanlarımız tarafından hazırlanan “Uyku Eğitim Planı” ailelerin eline ulaştıktan sonra, herhangi bir sebeple danışmanlık hizmetinden vazgeçildiği belirtilerek ücret iadesinin istenmesi mümkün değildir.

*Eğitime başlar başlamaz veya eğitim esnasında, eğitim verilen bebeğin/çocuğun hastalanması veya ailevi özel sorunların yaşanması durumunda, eğitime bu problemler ortadan kalkana kadar ara verilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. Danışanların, ara verilen eğitime devam etme hakları saklı tutulur.
 

WhatsApp Destek İletişim