Bebeğinizin uyku alışkanlıklarını değiştirmek kolay olmasa da, eğer bu konuda gerçekten kararlıysanız ve çıktığınız bu yolda sabır ve tutarlılıkla ilerlerseniz, O’na yatağında uykuya dalmayı ve uzun saatler boyunca kesintisiz uyumayı kesinlikle öğretebilirsiniz. Bebeğinizin kesintisiz ve daha iyi uyuması hem O’nun daha iyi büyümesini sağlayacak, hem de sizin hayatınızı değiştirecektir. Bundan emin olabilirsiniz…

 

KÜÇÜK PRENS PAKETİ


Kimler için:

* Yaş sınırı olmaksınız, kendi kendine uyumayı bilen ancak buna rağmen uyku saatleri veya uyku rutinleri gibi konulara sıkıntı yaşayan bebeklerin aileleri için.
* 2,5 yaş ve üzerindeki çocuğu uyku sıkıntısı yaşayan aileler için.

Nasıl Çalışıyoruz:

Size göndereceğimiz linklerdeki Aile Bilgi Formunu ile Uyku Günlüklerini doldurmanızı ve bize bebeğinizin oda-yatak fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Tüm bu verileri değerlendirerek bebeğiniz için bir plan hazırlıyoruz. Bu planda uyku rutinleri oluşturma, ideal uyku ortamı hazırlama, beslenme-uyku düzeni, fotoğraflarla bebeğinize yatakta uykuya dalmayı nasıl öğretebileceğiniz gibi birçok önemli bilgi yer alıyor. Gönderdiğimiz plan üzerine sizinle detaylı bir telefon görüşmesi yapıp ardından da 3 günlük uygulama desteğine başlıyoruz. Yani, 3 gün boyunca her gün bize uyku günlüklerinizi gönderiyorsunuz ve bu günlükleri değerlendiriyoruz. Aynı zamanda bu 3 gün boyunca günün belirli saatlerinde telefon görüşmesi yaparak planda yazılanların uygulamada nasıl işlediğini konuşuyoruz.
ARI MAYA PAKETİ
Kimler için:

* Çocukları 4 ay ile 2 yaş arasında olan, desteksiz (sallanmadan-emmeden-kucağa alınmadan vb) uykuya dalamayan ve gece boyunca sık sık uyanarak yeniden uykuya dönebilmek için benzer desteklere ihtiyaç duyan aileler için.

Nasıl Çalışıyoruz:

Size göndereceğimiz linklerdeki Aile Bilgi Formunu ile Uyku Günlüklerini doldurmanızı ve bize bebeğinizin oda-yatak fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Tüm bu verileri değerlendirerek bebeğiniz için bir plan hazırlıyoruz. Bu planda uyku rutinleri oluşturma, beslenme-uyku düzeni, bebeğinize mevcut uyku desteklerinden kurtulup yatağında kendi kendine uykuya dalmayı nasıl öğretebileceğiniz gibi birçok önemli bilgi yer alıyor. Gönderdiğimiz plan üzerine sizinle detaylı bir telefon görüşmesi yapıp ardından da 2 haftalık uygulama desteğine başlıyoruz. 2 hafta boyunca her gün bize uyku günlüklerinizi gönderiyorsunuz ve bu günlükleri değerlendiriyoruz. Aynı zamanda bu 2 hafta boyunca Pazar hariç her gün, günün belirli saatlerinde telefon görüşmesi yaparak planda yazılanların uygulamada nasıl işlediğini konuşuyoruz. Eğitim sonunda size 4 sayfalık bir mezuniyet dosyası gönderiyoruz. Bebeğinizin yeni uyku düzenini tatil-hastalık-diş gibi zorlu dönemlerde nasıl koruyabileceğinizi bu dosyada detaylı anlatıyor ve üzerine konuşuyoruz.
AYRILSAK DA BERABERİZ PAKETİ
Kimler için:

* Daha önce Kundak'tan danışmanlık almış olan ancak bebeğinin uyku düzeninde yeniden sıkıntılar yaşayan ve bu sıkıntıları çözebilmek için yönlendirmeye ihtiyaç duyan aileler için.

Nasıl Çalışıyoruz:

Size göndereceğimiz Uyku Günlükleri linkine bebeğinizin 1-2 günlük düzenini giriyorsunuz. Yapacağımız telefon görüşmesi ile günlüklerinizi birlikte değerlendiriyor, yaşanan sorunun nedenini ve nasıl çözebileceğinizi konuşuyoruz.

Not: Bu çalışma tek görüşmelik olup, görüşme sonrası danışman tarafından takip yapılmamaktadır.
UYKUCU DESTEK PAKETİ

Kimler için:

* Bebeğine uyku eğitimini kendi vermeye karar veren ancak bu süreçte bazı zorluklar yaşayarak, takıldığı bu noktaları bir uzamana danışma ihtiyacı duyan aileler için.

Nasıl Çalışıyoruz:

Size göndereceğimiz linklerdeki Aile Bilgi Formunu ile Uyku Günlüklerini doldurmanızı ve bize bebeğinizin oda-yatak fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Birlikte belirleyeceğimiz bir gün ve saatte 30 dakikalık bir telefon görüşmesi gerçekleştiriyor ve bebeğinize vermekte olduğunuz uyku eğitimi ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor, günlüklerinizi değerlendiriyoruz. Görüşmemizin sonunda size 4 sayfalık bir mezuniyet dosyası gönderiyoruz. Bebeğinizin yeni uyku düzenini tatil-hastalık-diş gibi zorlu dönemlerde nasıl koruyabileceğinizi bu dosyada detaylı anlatıyor.

NOT: Bu çalışma tek görüşmelik olup, görüşme sonrası danışman tarafından takip yapılmamaktadır.
WhatsApp Destek İletişim