rsm

Atlas Sert Uyku Eğitimi

Merhaba,

Oğlum doğmadan önce bebek sahibi olmanın bu kadar zor olacağını hiç düşünmemiştim. Doğduktan sonra her şeyin çok yolunda gideceğini zannettim. Ama maalesef öyle olmadı.

Her şey çok yolunda giderken geceleri uyanmadan uyurken, oğlum 1 yaşına geldiğinde bir anda tüm uykularımız yine alt üst oldu. Kendi kendine uyuyabilmesine rağmen gündüzleri uyumayı reddediyor ve geceleri sürekli uyanıyordu.

Tam ümidimi kesip emeklerim boşa gitti dediğim anda bir arkadaşım vasıtasıyla Kundakı tanıdım. Pınar Hanım sayesinde bir süredir devam eden gündüz ve gece uyku düzensizliğimiz 3 günde yine eski düzenine döndü. Artık oğlumun gündüz uykuları düzeldi ve gece uyanmadan uyuyor.

Şunu öğrim ki her şey yolunda gidiyor dediğiniz anda bir gün sonra her şey alt üst olabiliyor. Ama bunun normal olduğunu ve yapılması gereken tek şeyin sakin olup gerekli stratejileri öğrenerek tekrar eski sisteme dönülebileceğini öğrenmek beni çok rahatlattı.

Kundak sayesinde şu an oğlum uykularını alan mutlu bir bebek ve ben de onun bu durumunu keyifle izleyen bir anneyim.

Bebeği uyumayan annelere kesinlikle pes etmemelerini ve bir an evvel Kundak ile iletişime geçmelerini öneririm. çünkü uyuyan bebeklerle hayat daha güzel...

Teşekkürler Kundak!
Senem Sert - öğretmen (Antalya)

geri
WhatsApp Destek İletişim