rsm

SARP VE DEMİR YANIK ( 8 AYLIK )

16 Mart 2015 mutluluğumuzu mutluluk katan an... İkiz bebeklerimiz Sarp ve Demir hayatımıza katıldı. Küçücük bedenleriyle kollarımızdalardı... İlk zamanlar emzirip yatağına koyuyordum. Daha sonra Sarp'ın gaz sancıları başladı. Ve biz devamlı kollarımızda sakinleştirmeye çalışırken bir baktık ki alışkanlık haline geldi. O zaman bize keyifli geliyordu kucak. Her ikisini de alıştırdık. Onlar için eminim ki çok güzel bir şey :) Ama artık 8 kiloya geldiklerinde boyun ve bel ağrılarımız başladı.

Yarım saat kucakta uyumaları için uğraşırken yarım saat de yatağına koyunca uyuyorlardı. İkiz olunca eve de sığmaz olduk. Birini evde uyuturken diğeri ses duymasın diye apartman koridorlarındaydık. Artık komşular halimize gülüyordu. Ve Pınar Hanım'dan uyku eğitimi almaya başladık. 1-2 hafta içerisinde sanki sihirli bir değnek dokundu. İkiz bebeklerim aynı odada beraber uyuyorlardı ve ben kapıyı kapatıp çıkıyordum. Süper bir şeydi...

Zaman çok değerli ve kendime ayıracak bir zamanım vardı artık. Bunu da Pınar Hanım'dan aldığım profesyonel yardım ile sağlamış olduk. Uyuyan ve mutlu bir çocuk için Pınar Hanım ile irtibata geçebilirsiniz. Her şey için size çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanıdım.

Öznur Yanık

geri
WhatsApp Destek İletişim