rsm

Kemal Gedik (5 Aylık)

Tam 1 ay önce bitti bizim sizinle uyku eğitimi serüvenimiz.Sizi 8 buçuk yıl önce kızımın uyku problemlerinde araştırırken tanıdım o zaman eşimin uyku eğitimi mi olur hiç sözleri ile sizden danışmanlık alamamıştım.

Çok zor bir bebekti...Uyumayan, uyumadığı için huzursuz, gülmeyen, yarım saatte uyanıp beni çok yoran bir bebekti. Geceleri 2 saatte bir emmeye kalkar, şanslıysak memede uyur, değilsek bağıra bağıra kucakta saatlerce gezdirerek uyuturduk.

O zamanlar YouTube videolarınızda yok tabi ...kendim verdim uyku eğitimini. Oğlum daha doğmadan eşimle anlaştım, ben direk Pınar hanımdan uyku eğitimi alacağım diye ..ve oğlum 5 aylıkken başladık eğitime...

Eğitimin 3. gününde o kadar hızlı sonuç almıştık ki...Hiç ağlamadan o kadar kolay uyumuştu ki. Ben o gün bin kere dua ettim size, hasta haliyle o kadar kolay adapte oldu ki...Normalde bağıra bağıra uyuyan oğlum kendi yatağında 5 dk da uykuya dalıyordu.

Fikret Kemal çok kolay adapte olmuştu ama ben o zamanlar çok ama çok yorgun bitmiş bir haldeydim süt ürünleri alerjimiz çıkmıştı ben diyetteyim doğru düzgün birşey yemiyorum sütüm az. Bir de üstüne Doktoru, "sütün bebeğe yaramamış mamaya geçelim" dedi ve ben tamamen çöktüm... Günlük konuşmamızda ağlayarak size anlattım ve siz o kadar merhametli, o kadar şevkatle konuştunuz, beni teselli ettiniz, bir anne gibi bir abla gibi... Siz oğluma eğitim vermediniz, asıl bana destek oldunuz. Kendime olan inancımı geri verdiniz hergün.

Her aklıma geldiğinde binlerce kez dua ediyorum. Sizin o içten, kendinden emin güzel sesinizi özlüyorum. Ben kendime geldim, sıra uykusuzluktan yorulmuş güzel annelerde...Sihirli değneğinizi onlara da değdirin. Herşey gönlünüzce olsun, Ayağınıza taş, gözünüze yaş değmesin ❤❤❤❤

 

Hamiyet Gedik

geri
WhatsApp Destek İletişim