rsm

Güneş (7 aylık)

Kızımız Güneş 10.07.2020 doğumlu. Tabii ki, her anne ve baba gibi büyük bir heyecan ile çıktık bu serüvene. Güneş doğdu tabi, &lsquoemsin sarılık olmasın, aman sarılık geçsin&rsquo derken birbirimize yapışık bir hal aldık, tabi bu arada bizimle aynı odadaydı. İnanılmaz sese duyarlı bir bebek. ilk aylar gündüz güzel uyuyordu bana göre tabi göğsümde, yatağa geçince ben şok ağlamaya başlıyor gece olsa da, uyusa diye dua ediyorum haliyle bünye yorgun, uykusuz, bitkin vs.

Hal böyle olunca bizim hanımefendi, gece her saat başı kalkmaya başladı 3 saat uyusa &lsquoooo süper&rsquo diyorduk, Kızım sürekli göğüste uyumakta ısrarcı olunca, artık 4 aylık oldu ve buna bir çözüm bulmamız şarttı. Destek almak için araştırma yapalım dedik ve Kundak Uyku Danışmanlık ile yollarımız kesişti iyi ki.

Kolay oldu mu tabi ki hayır. Bu süreçte tabi ki Pınar Hanım bütün detayları veriyor, ama ben ilk zamanlar kıyamayıp omuzuma almalar, tabii ki yanlıştı uyarı geldi, ilk ağlama krizleri. Eşim, annem baba, içerde ağlıyor kızım &lsquoyapma etme&rsquo, ben içerde perişan, ama biliyor ve inanıyorduk ki başaracağız, eğitimin sonunda kızım sağlıklı -rahat uyuyacak ve huzurlu olacaktı.

Yazması şimdi kolay tabi, merdivenler dikenliydi ama olsun, final iyi olacaktı, tabi herkes ayrı bir kafada, dışardan tepkiler &lsquoaman eskiden danışmanlık mi vardı, boş ver sana ihtiyacı var.&rsquo Ama ben çok yoğun çalışan bir anne olarak onu yıpratmak istemedi, kulaklarımız tıkadık, doğru ve emin adımlarla yola devam ettik.

Velhasıl kelam bizim kızımız Güneş Pınar Hanımın desteği ile şuan huzur içinde kendi kendine uyuyor ve saatini biliyor ninni söylüyor o kadar huzurlu ve mutlu ki iyi ki i tanışmışız. En önemlisi bu zorlu yolda bana çok destek olan eşim Tuncay&rsquoa çok teşekkür ediyorum.

Sevgili Aileler sizlerde mutlaka danışmanlık almalısınız çocuğunuz ile daha sağlıklı ve güzel vakit geçirmek için...

Sevgiyle Kalın
 

geri
WhatsApp Destek İletişim