rsm

Eylül Ayşe Özcan Uyku Eğitimi

Merhaba,
Uyumak büyümek demektir. Bebeğiniz gerekli uykuyu almadı ise, yemek yemeyecek ve oynamayacaktır. Huzursuz olacak, bünyesi de sindirim sistemi hastalıklarına veya başka hastalıklara açık olacaktır.

Uyku zorluklarının neden kaynaklandığını bulmak bir yapboz çözmeye benzer, dedektif gibi davranıp, parçaları bir araya getirmemizi gerektirir. Sonrasında ise bir dizi plan yapmamızı gerektirir.

Bu cümleleri okuduğumda kızımın çok ciddi bir uyku problemi vardı ve hemen harekete geçtim. önce gece emzirmesini kestim ve odasını ayırdım. Her şey iyi gidiyor gibiydi, kızım geceleri daha sorunsuz uyumaya başlamıştı. Fakat günler geçtikçe gündüz uykularında problem olmaya başladı ve bu gece uykularını da bozuyordu. İşte o zaman boşa kürek çektiğimi anladım. Bir yerde yanlış vardı, bulamıyordum...

İşte tam o anda sevgili Pınar Hanım'ın sihirli değneği yardımıma yetişti. Benim için büyük olan problemleri çok kolay ve rahat çözüverdi. Canım kızım artık daha uzun uyuyor ve mutlu uyanıyor, günleri daha güzel geçiyor.

Uyku problemleri çözülemeyecek problemle, değil istemek ve olaya hakim olacak sakinliği korumak önemli. Anne olarak çocuklarımız için işelenirken sakinliğimizi korumakta zorlanabiliyoruz ve desteğe ihtiyacımız oluyor. Desteğe ihtiyacım olduğu anda KUNDAK ekibinin yanımda, Pınar Hanım'ın güven veren sesini bir telefon uzaklıkta olduğunu bilmek bile sorunun çözümlemeyi kolaylaştırdı. KUNDAK ile tanıştığım için kimi çok şanslı görüyorum ve destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle...

Çisem Özcan - öğretmen (Edirne)

geri
WhatsApp Destek İletişim