rsm

ADA SU KARDAŞ ( 4,5 AYLIK )

Evet, bu uykusuz gecelerin bir sonu gelmeliydi ama nasıl? Bir yerlerde bebeklere kendi kendine uyuması, hayatının düzene girmesi için yardım eden birileri olmalı diye araştırırken karşılaştım Kundak ekibiyle ve Ada Su 4,5 aylıkken Pınar Hanım'la uyku eğitimine başladık.

Eşim ilk basta kesinlikle inanmamıştı sallanmadan, emmeden uyumayan, uyuduktan sonra da saat başı uyanan Ada Su'nun akşamları erken ve deliksiz uyuyup, uykularının düzene gireceğine. (şu an ise kendini o kadar kaptırdı ki, hazır eğitim işini çözmüşken Ada ya bir kardeş yapalım diyor:))

Ama kızımın, benim ve Pınar Hanım'ın sabrıyla Ada eğitime çok çabuk ayak uydurdu yeri geldi ağladı, yeri geldi güldü ama artık hayatımız düzenli. Anne baba olarak kızımızın nerede, nasıl ve yaklaşık olarak ne kadar uyuyacağını bildiğimiz için çok rahatız.

Pınar Hanım'a sabrından, iyi niyetinden ve bize olan inancından dolayı çok teşekkür ediyoruz ve ailemizin meşhur sözü ile bitiriyoruz "uyumayan bebek yoktur, uyutamayan ve nasıl uyutacağını bilemeyen anne babalar vardır" :)

Sevgiler,

Nevra/Ada Su KARDAŞ

geri
WhatsApp Destek İletişim