Bebeğinizin uyku alışkanlıklarını değiştirmek kolay olmasa da, eğer bu konuda gerçekten kararlıysanız ve çıktığınız bu yolda sabır ve tutarlılıkla ilerlerseniz, O’na yatağında uykuya dalmayı ve uzun saatler boyunca kesintisiz uyumayı kesinlikle öğretebilirsiniz. Bebeğinizin kesintisiz ve daha iyi uyuması hem O’nun daha iyi büyümesini sağlayacak, hem de sizin hayatınızı değiştirecektir. Bundan emin olabilirsiniz…

 

ARI MAYA PAKETİ
Kimler için:

* Çocukları 4,5 ay ile 2,5 yaş arasında olan, desteksiz (sallanmadan-emmeden- kucağa alınmadan vb) uykuya dalamayan ve gece boyunca sık sık uyanarak yeniden uykuya dönebilmek için benzer desteklere ihtiyaç duyan aileler için.

Nasıl Çalışıyoruz:

Size göndereceğimiz linklerdeki Aile Bilgi Formunu ile Uyku Günlüklerini doldurmanızı ve bize bebeğinizin oda-yatak fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Tüm bu verileri değerlendirerek bebeğinize özel bir plan hazırlıyoruz. Bu planda uyku rutinleri oluşturma, beslenme-uyku düzeni, bebeğinize mevcut uyku desteklerinden kurtulup yatağında kendi kendine uykuya dalmayı nasıl öğretebileceğiniz gibi birçok önemli bilgi yer alıyor. Gönderdiğimiz plan üzerine sizinle detaylı bir telefon görüşmesi yapıp ardından da 2 haftalık uygulama desteğine başlıyoruz. Yani, 2 hafta boyunca her gün bize uyku günlüklerinizi gönderiyorsunuz ve bu günlükleri yazılı olarak değerlendiriyoruz. Aynı zamanda bu 2 hafta boyunca günün belirli saatlerinde telefon görüşmesi yaparak planda yazılanların uygulamada nasıl işlediğini konuşuyoruz.
KÜÇÜK PRENS PAKETİ


Kimler için:

* 0-4 Ay arasındaki bebeklerine doğru uyku alışkanlıkları edindirmek isteyen aileler için.
* Yaş sınırı olmaksınız, kendi kendine uyumayı bilen ancak buna rağmen uyku saatleri veya uyku rutinleri gibi konulara sıkıntı yaşayan bebeklerin aileleri için.
* 2,5 yaş ve üzerindeki çocuğu uyku sıkıntısı yaşayan aileler için.

Nasıl Çalışıyoruz:

Size göndereceğimiz linklerdeki Aile Bilgi Formunu ile Uyku Günlüklerini doldurmanızı ve bize bebeğinizin oda-yatak fotoğraflarını göndermenizi istiyoruz. Tüm bu verileri değerlendirerek bebeğinize özel bir plan hazırlıyoruz. Bu planda uyku rutinleri oluşturma, ideal uyku ortamı hazırlama, beslenme-uyku düzeni, fotoğraflarla bebeğinize yatakta uykuya dalmayı nasıl öğretebileceğiniz gibi birçok önemli bilgi yer alıyor. Gönderdiğimiz plan üzerine sizinle detaylı bir telefon görüşmesi yapıp ardından da 3 günlük uygulama desteğine başlıyoruz. Yani, 3 gün boyunca her gün bize uyku günlüklerinizi gönderiyorsunuz ve bu günlükleri yazılı olarak değerlendiriyoruz. Aynı zamanda bu 3 gün boyunca günün belirli saatlerinde telefon görüşmesi yaparak planda yazılanların uygulamada nasıl işlediğini konuşuyoruz.
AYRILSAK DA BERABERİZ PAKETİ
Kimler için:

* Daha önce Kundak'tan danışmanlık almış olan, çocuğu hala kendi kendine uyumayı başarabilen ancak uyku düzeninde küçük çaplı sıkıntılar yaşayan ve bu sıkıntıları çözebilmek için desteğe ihtiyaç duyan aileler için.

Nasıl Çalışıyoruz:

Size göndereceğimiz Uyku Günlükleri linkine bebeğinizin 1 günlük düzenini giriyorsunuz. Bu günlükleri yazılı olarak değerlendiriyoruz ve aynı zamanda 1 gün boyunca günün belirli saatlerinde telefon görüşmesi yaparak yaşanan sorunun nedenini ve nasıl çözebileceğinizi konuşuyoruz.
EV ZİYARETİ


Kimler için:

* İstanbul’da yaşayan, özellikle bebeği 0-4 Ay arasında olan ve bebeğini nasıl uyutacağı konusunda evinde birebir uygulamalı desteğe ihtiyaç duyan aileler için.

* Ev Ziyareti diğer paketlerle birlikte veya ayrı olarak tercih edilebilir.

Nasıl Çalışıyoruz:

Sizinle birlikte belirleyeceğimiz bir gün sabah saatlerinden akşamüzerine kadar evinize gelerek size bebeğinizi nasıl uyutacağınızı, rutinlerini nasıl oluşturacağınızı, odasını nasıl düzenleyebileceğinizi bizzat gösteriyoruz, birlikte uygulamalar yapıyoruz. Ev ziyaretimizi takip eden hafta içerisinde bize 1 günlük uyku günlüğünüzü gönderiyorsunuz, bu günlüğü yazılı olarak değerlendiriyoruz ve aynı zamanda bu 1 gün boyunca günün belirli saatlerinde telefon görüşmesi yaparak planımızın uygulamada nasıl işlediğini konuşuyoruz.
Sevdiklerinize ‘‘UYKU’’ hediye etmeyi hiç düşündünüz mü?


* Hamileler için baby shower hediyesi
* Yeni doğum yapanlar için doğum hediyesi
* Uykusuz ve yorgun sevdikleriniz için belki de en anlamlı hediye

Uyuyan Güzel veya Küçük Prens paketlerinden dilediğinizi seçerek sevdiklerinize hediye edebiliyorsunuz. Özel tasarım zarfında, hediye vereceğiniz kişinin adına yazılmış bir mektup ve küçük bir süpriz hediyeden oluşan paketinizi size veya direk olarak hediye vereceğiniz kişinin adresine gönderiyoruz. Hediyenizi alan kişinin danışmanlık hizmetinden faydalanması için tek yapması gereken ise bizimle iletişime geçmek oluyor.
WhatsApp Destek İletişim