rsm

DOĞA YAVUZER (8 AYLIK)

Merhabalar,

Bizim maceramız bir sabah saat iki sularında Pınar Hanım'a gönderdiğim bir e posta ile başladı. O gün sabaha karşı postayı yazarken sanırım 7. kez emzirmek için uyanmış ve artık gözümü açacak halim kalmamıştı. İşte bu uyanış tam bir "uyanış" olmuştu benim için. Aslında daha öncede birçok kez düşündüğümüz ama yapmaya cesaret edemediğimiz uyku eğitimi artık bizim için kalan tek çözüm haline dönüştü.

Bu kararı aldığımız andan itibaren hayatımız başlı başına değişti. Her şeyden önemlisi Doğa artık uykunun tadına vardı ve O'nun uyuduğunu bilmek bize en güzel hediye oldu. Üstüne bir de eşim ve benim çok uzun süre yapamayacağımızı düşündüğümüz her şey bir anda kolayca yapılabilir hale dönüşünce hayatımızı tadından yenmez hale geldi. Tabi şimdi yeni bir derdimiz var ve başlıkları da : "Acaba eskiden bu saatte ne yapıyorduk? Peki, Bu akşam ne yapalım?" :))

Elbette kolay bir süreç değil ancak uykusuz gecelerden de daha zor değil. Hele ki sizin de benim eşim gibi bu sürece tam destek verecek bir eşiniz varsa hiç düşünmeyin başlayın. Bu nedenle eşim Hakan'a kararlılığı ve sabrı için minnettarım. Zaten gerisini, aslında, Pınar Hanım yapıyor. Eğitim boyunca her adımda bize tam destek verdiği ve her kararsız anımızda bizi motive ettiği için kendisine minnettarız. İlgisi, bilgisi ve samimiyeti ile tam bir rehberlik yaptı kendisi bize.

Bize tekrar bir umut ışığı yaktığı için kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Kararsız olan annelere de önce bir Pınar Hanım ile konuşmalarını tavsiye ediyorum. Umut var her zaman.

Sevgiler,

Refika Yavuzer

geri
WhatsApp Destek İletişim