rsm

ATİLLA ÇAĞAN GÜL ( 8,5 AYLIK)

Çağan ilk doğduğunda yatağında uyutabiliyordum ta ki diş çıkarmaya başlayana kadar... Diş çıkarmaya 2 aylıkken başlaması en büyük şanssızlığımız oldu, çok küçüktü! Diş huzursuzluklarının başlamasıyla kendimizi salıncakta, hatta çarşafta sallarken bulduk :( Kâbus gibiydi, bir türlü O'nu susturamıyorduk.

8,5 aylık iken Pınar Hanım'a başvurdum, en büyük şansımdı :) çünkü artık sallanmak ta fayda etmiyordu, yalnızca uykuya dalması kolay oluyordu ama uykuları çok kısa ve kesikti. Gündüz uykularını yarım saat uyuyordu ve 3 kez yatırıyorduk, gece ise nerdeyse 10 dakika da bir kalkıyorduk. Sallanınca susuyor salıncak durduğunda ise tekrar ağlıyordu :( düşünsenize yatıyorsunuz tam dalmışken tekrar uyanıyorsunuz. Artık eşim de ben de sersem gibi olmuştuk! O da bizde kaliteli kesintisiz bir uykunun peşine düştük ve Pınar Hanım'ı bulduk :)

İyi ki de bulmuşuz :) O'na ne kadar teşekkür etsek az... 2 haftalık programla bebeğimizi ve kendimizi eğittik. Başta çok zor oldu, 2,5 saat ağladığını biliyorum uykuya dalmak için yatağında. Hatta zaman zaman ben de onunla ağladım. Sabrettik ve başardık.

Artık oğlum yatağında geceleri kesintisiz 11-12 saat uyuyor. O da biz de artık daha mutlu ve huzurluyuz. Eski gergin günlerimizden eser kalmadı :) Gündüz uykularını da 2 ye düşürdük ve yine yatağında kendi kendine dalabiliyor. Hepsi Pınar Hanım'ın sayesinde... Bu ulvi görevi icra ettiği için O'nu kutluyorum ve bebek olan her eve Pınar SİBİRSKY girmeli diyorum :)

Her şey için tekrar tekrar teşekkürler

Sevgiler,

Gülfem Gül

geri
WhatsApp Destek İletişim